Den kanadiske superstjernen solgte ut Sparebanken Møre Arena to kvelder på rad i 2017, med det som blir omtalt som kanskje de beste konsertene Momentium har arrangert noensinne.
– Denne gangen har vi bare fått én konsert i Ålesund. Vi regner med at det blir utsolgt på rekordtid, sier Ante Giskeødegård.
Bryan Adams har solgt over 65 millioner album, toppet hitlistene i over 40 land, vunnet flere Grammys og blitt hedret med stjerne på Walk Of Fame i Hollywood.
Med monsterhit som “Summer of ‘69”, “Run To You”, “Heaven”, “Please Forgive Me”, “Everything I Do, I Do It For You” og mange flere, kommer det garantert til å ta fullstending av når han endelig er tilbake i Ålesund.
– Bryan Adams hadde det fantastisk sist han var i byen, og ønsket å komme tilbake hit til oss, det er utrolig kult, sier en begeistret Ante Giskeødegård.
Billetter legges ut for salg på Tikkio fredag 15. november kl 10:00. Vær klar!