Fredskonsert med Hallström og Grodrud
Velkommen til en helt spesiell konsertopplevelse torsdag 8. mai!
På selveste frigjøringsdagen får vi besøk av to sterke musikere og formidlere – Frøydis Grorud og Peter Hallström.
To artister – ett musikalsk hjerte.
Deres konserter har rørt publikum i både kirker, kaféer og på festivaler. Med varme, inderlighet og sterke tekster formidler de en musikkopplevelse som gir trøst, ro og nærhet – noe mange sier de sjelden har opplevd på konsert før.
Frøydis Grorud – kjent fra Beat for Beat, med 20 år i NRK-orkesteret, 10 egne album og et unikt musikalsk uttrykk som blander jazz, folkemusikk og improvisasjon.
Peter Hallström – en av Sveriges mest kjære låtskrivere, med perler som Håll mitt hjärta og Kärleksvisan, brukt i alt fra bryllup til minnestunder. Han har samarbeidet med artister som Carola, Lisa Nilsson og Lewi Bergrud.
Repertoaret vil være egne sanger, kjente viser og salmer – fremført med nerve og nærhet.
Denne dagen markerer 80 år siden frigjøringen av Norge – en perfekt anledning til å feire med en vakker og minneverdig konsert.
Begrenset antall billetter – sikre deg plass nå!
Dette vil du ikke gå glipp av.
- Billett: https://tikkio.com/events/55569?utm_source=bypatrioten&utm_medium=kalender
- Dører åpner: 19.00
-
Pris:
Ordinær: 250 kr.
Ung tom vgs: 115 kr.
